esunus Mobil System

Mobil sohbet sistemlerinde öncülüğünü almıs esunus Firmasi yazilim ve programlama dillerinde üstünlüğünü her zaman korumaktadır bir cok yazılımda geliştirmek üzere bir cok yol katletik ve sizlere daha iyi hizmet suna bilmek için her zaman yenilikleri öncelik sagladık.   müşteri memluniyeti her zaman esunus için önem taşımaktadır.

 

Bilisim Sektörün de 1999'da, Internet - web tasarımı, programlama, hosting- alanında hizmet vermek üzere bir bilişim sektörü firması olarak kuruldu.

2007 yılında Bilişim sektörü ile yeni adıyla yani www.esunus.com  olarak hizmetini sürdürmektedir.

Bugüne kadar, çeşitli sektörlerde verdiği hizmetlerle bilişim sektöründeki iddiasını kanıtlayan esunus önemli bir referans listesine sahiptir.

Sektörümüzdeki bağımsız ve tam donanımlı medya servisi veren ve şu anda sektörde faaliyet gösteren en genç medya ajansı olup sektör deneyimi en az 10 yıl olan 50'nin üzerinde yerli ve yabancı şirketler ile çalışmış medya tecrübesi yüksek iletişimciler tarafından yönetilmektedir.

Müşteri odaklı düşünen, müşterisi ile kendi çıkarlarını bir tutan, reklam verenin bütçesini kendi yatırımı ile eş görerek en etkili satın alma sürecini gerçekleştirebilen ve bu süreçte verilen tüm kararlar arkasında rasyoneller sağlayabilen, müşterilerinin beklentilerinin üzerine artı değer katabilen yenilikçi, hızlı,  reklam verenin briefi bir problem olarak alınır, analiz edilir, çözümler ve alternatifler üretilir.
Belirlenen zamanlardan önce doğru ve tam olarak medya süreci işletilir.  esunus Webbilisim Hizmetleri.

Yorumlar

2 yorum bulunmaktadır. “esunus Mobil System

  • Basarılarınınız Devamını Diliyorum.

  • Ahmet Şenol

    2021-01-05 22:00:48

    Merhaba Yine calişiyorsunuz ve Yine Harikalar yaratmısınız. Yeni portal cok sevdim. hem radyo ya hitap hem sohbete hitap ediyor.

Cevap bırakın
Gerekli alanlar işaretlenmiştir. *
İstatistikler
  • Yazar : admin
  • Kategori : Genel
  • Görüntülenme : 388
  • Tarih : 05 Ocak 2021 - 21:54